Title Image

O nás

Vertical Data Intelligence s.r.o.

Vertical data intelligence s.r.o.

  • Poskytujeme široké portfolio služeb od sběru geoprostorových dat bezpilotními prostředky nebo laserovým skenováním, až po provedení specifických analýz s využitím umělé inteligence či vývoj nových řešení „na míru“ dle požadavků zákazníků.
  • Přinášíme nová ucelená řešení v oblasti správy a prediktivní údržby průmyslových komplexů, tvoříme základy informačních systémů a připravujeme implementaci BIM dle požadavků zákazníků.
  • Výjimečnou termodiagnostickou technologií realizujeme prevenci havarijních stavů objektů i technologií a dále identifikujeme potenciál významných energetických úspor.
  • Kombinujeme leteckou fotogrammetrii a 3D pozemní laserové skenování. Pro sběr dat využíváme technicky nejvyspělejší a největší základnu bezpilotních prostředků v České republice.
  • Technicky zcela přesné, ale také vizuálně dokonalé a atraktivní výstupy využijete také jako prezentační a komunikační nástroj (weby, virtuální procházky a průlety, vizualizace prostoru při prezentacích či modelování připravovaných změn – [highlight color='#ffffff' background_color='#7abd33']enter text here[/highlight])

Vybraní klienti Vertical Data Intelligence s.r.o.